ŪBIG valdomo Kauno „Žalgirio“ krepšininkai atsitiesė po pralaimėjimo pirmosiose „Stambulo taurė 2009“ rungtynėse. Antrąją turnyro dieną didžiąją dalį mačo solidžia persvara pirmavę kauniečiai įrodė savo pranašumą prieš „Erdemir“ ekipą 72:66 (14:13, 24:18, 17:16, 17:19). Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečių pranašumas buvo pasiekęs 16 taškų, tačiau po kietesnės varžovų gynybos keistų teisėjų sprendimų galutinis rungtynių rezultatas užfiksavo 6 taškų “Žalgirio” pergalę.
Rezultatyviausiai komandoje žaidė lietuviai D. Šalenga (14) ir M. Pocius (13).




![Tarp bangų ir peržiūrų: Karolina Agata Sankiewicz virš vandens sklandanti sensacija [VIDEO]](https://kaunozinios-lt.b-cdn.net/wp-content/uploads/2025/06/Karolina-Agata-Sankiewicz-1-100x70.png)









