“Yonex Lithuanian Open 2011″ – lietuvių pergalės

Paskelbė: Vilmantas Ramonas Data: 2011-06-10 01:32

Spausdinti | Komentarai

Badmintono turnyras

Antrą dieną vykstančiame badmintono turnyre, vyrų vienetų kategorijoje Kęstutis Navickas dviejų setų kovą prieš ukrainietį Artem Pochtarev laimėjo 21-11, 21-11 ir pateko tarp šešiolikos stipriausių žaidėjų. Kitame susitikime Kęstutis žais prieš airį Tony Stephenson.

Lietuvos moterų vienetų čempionė Akvilė Stapušaitytė įtemptame valandos trukmės susitikime nugalėjo Ukrainos atstovę Elena Prus 21-19 17-21 21-15, kitame etape turės žaisti prieš rusaitę Anastasia Chervyakova.

Pergalėmis šią dieną pradėjo dar du Lietuvos badmintono vienetininkai – Povilas Bartušis ir Gerda Voitechovskaja.

Popietę prasidės dvejetų susitikimai.

Primename, kad „Yonex Lithuanian Open 2011“ vyksta Kauno sporto halėje, įėjimas nemokamas. Turnyrą tiesiogiai transliuoja „Sport 1” televizija ir www.badmintoneurope.tv. Plačiau apie turnyrą skaitykite čia.

Lietuvos badmintono federacijos informacija

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt