© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Finišavo “Lietuvos pašto” regbio-7 jaunių čempionatas. Pavasarį prasidėjusios varžybos vyko trimis turais, iš kurių vienas buvo neįskaitinis. Paskutinis turas, kuriame sprendėsi komandų vietos galutinėje turnyrinėje lentelėje, baigėsi Panevėžyje. Nugalėtojų titulą po metų pertraukos iškovojo Šiaulių “Vairo” jaunimas.

Sėkmingiausiai žaidusi Šiaulių “Vairo” komanda aiškia persvara įveikė visus varžovus. Finalinėse rungtynėse šiauliečiai 34:5 nugalėjo Vilniaus regbio akademijos regbininkus. Trečioje vietoje liko Panevėžio KKSC komanda 37:17 įveikusi Jonavos “Tauras-Viči” pasipriešinimą.

Rezultatyviausiai paskutiniame etape žaidė čempionų atstovas Rimgaudas Strojus. Jis komandai iš viso pelnė net 55 taškus. Geriausiu trečio turo “Vairo” komandos žaidėju pripažintas Martynas Trinka.

Jaunasis talentas džiaugėsi, kad po metų pertraukos komanda ir vėl geriausi Lietuvoje: “Sezonas nebuvo toks lengvas, todėl džiaugiamės titulu. Sunkiausios rungtynės buvo su Šiaulių “BaltRex” ir VRA.”

Martynas Trinka sakė nesijaučiantis komandos lyderiu: “Visi žaidžia vienodai gerai, nėra ką išskirti. Svarbiausia komandos pergalė.”

Susumavus visų 3 turų rezultatus čempionais tapo Šiaulių “Vairo” regbininkai. Antra liko Vilniaus regbio akademijos pirmoji komanda, treti – Panevėžio KKSC jaunieji sportininkai.